28 Yıllık Kimya Kültürü

1994 yılından başlayarak kimya sektöründe üretici olarak faaliyet gösteren ülkemizin ticari yaşamına yerli üretimleriyle katkı sağlayan Barkan Kimya
30 yıla yakın edindiği tecrübeler ile yüksek teknolojili cihaz ve nano partiküllü ürünleri ile üretimlerine devam etmektedir.

Uzun Soluklu
Yolculuk

994 yılından başlayarak kimya sektöründe üretici olarak faaliyet gösteren ülkemizin ticari yaşamına yerli üretimleriyle katkı sağlayan Barkan Kimya 30 yıla yakın edindiği tecrübeler ile yüksek teknolojili cihaz ve nano partiküllü ürünleri ile üretimlerine devam etmektedir.

5500 malanda toplamda 65 kişilik ekibiyle birlikte ulusal değerlerimiz ile birlikte uluslararası ticarette aktif şekilde rol almaktadır.

Çevre Dostu Kokusuz Fabrikalar

Değişen şartların yeni ihtiyaçları ortaya çıkarttığı günümüz dünyasında doğa dostu fabrikalar, sıfır atık, çevre dostu kimyasallar ön plana çıkmaktadır.

Kendi tesisinin bu şekilde organize edip hayata geçiren Barkan Kimya aynı zamanda koku nötralizasyon sistemleri ile kokusuz fabrikalar olabileceğini örnek göstermektedir.

Çevre politikalarının güçlü olduğu firmalarının global tedarik zincirlerinde yer aldığı dünyamızda, koku şikayetlerinin giderimini hedef pazar olarak portföyüne katmaktadır.

0%
Olumlu Geribildirim
0
Tamamlanan Proje
0+
Harcanan Saat
0+
Çalışılan Tesis

Barkan Kimya Henkel’in Marmara Bölge Bayisi olarak faaliyete geçmiştir.

Henkel’den ayrılarak Duraner ile Bursa ilimizde temizlik ve endüstriyel kimyasallar üretim fabrikası kurmuşlardır.

2011 yılında Fransız Hypred firmasına daha sonrasında Kersia firmasına hisselerini satarak bu alandan çıkmıştır.

Barkan Kimya koku nötralizasyonları alanına yönelmiştir.

Ekibimiz

barkan kimya

Mehmet ALBAR

Genel Müdür
barkan kimya

Oğuzhan ALBAR

Genel Müdür Vekili
barkan kimya

Banu OKANALP

Genel Müdür Yardımcısı (Mali)
barkan kimya

Gürhan ÖZCAN

Satış Müdürü
barkan kimya

Beyza DİLLİ

İnsan Kaynakları Müdürü